16 september 2015 - 18:45 - Wereld
Saoedi-Arabië heeft besloten om geen aanbestedingen meer toe te kennen aan de Saudi Binladin Group. Vorige week was een bouwkraan van het bedrijf omgevallen in Mekka. 107 pelgrims kwamen daarbij om het leven.
Volgens het Saoedisch persagentschap Saudi Press Agency werd de Saudi Binladin Group deels verantwoordelijk verklaard voor het incident. De verantwoordelijken van de groep mogen zolang het onderzoek loopt Saoedi-Arabië niet verlaten.
Bij de val van de bouwkraan afgelopen vrijdag kwamen 107 mensen, waaronder een Marokkaan, om. Ook behoren meerdere Marokkaanse pelgrims tot de gewonden. De beslissing om de Saudi Binladin Group te straffen werd door Koning Salman genomen.
De uitbreiding van de moskee Al-Masjid al-Haram kost miljarden dollars. De moskee zal na de bouwwerken even groot zijn als een vijftigtal voetbalvelden en tot 2,2 miljoen mensen kunnen ontvangen.
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"