Ruim 600 kilo drugs onderschept in Souk El Arba
De Marokkaanse douane heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 600 kilo cannabishars in beslag genomen in de regio van Souk El Arba.
- Marokko
De Marokkaanse gendarmerie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim een ton cannabishars in beslag genomen in de regio van Berkane.
De drugs werd in een onbewoond huis in het dorpje Ouchanen gevonden. Twee verdachten werden gearresteerd. Zij waren betaald om de drugs te bewaken.
Volgens de koninklijke gendarmerie werden de twee mannen in voorlopige hechtenis genomen. De politie is nog op zoek naar andere verdachten.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 600 kilo cannabishars in beslag genomen in de regio van Souk El Arba.
De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim 16 ton cannabis in beslag genomen nabij Agadir.
De Marokkaanse politie heeft in Nador 36.463 ecstasypillen in beslag genomen. Negen mensen werden tijdens de politieactie gearresteerd.
Agenten van de BCIJ hebben 6,37 ton drugs in beslag genomen tijdens een operatie tegen een internationaal drugsnetwerk in Marokko.
De Koninklijke Gendarmerie heeft in de regio van Ouezzane ruim 5 ton kif in een huisje gevonden.