Gewapende mannen dringen woning French Montana binnen
Twee gewapende mannen zijn dinsdagochtend de woning van de Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst French Montana binnengedrongen.
- Sport
French Montana is in zijn kampioen blijven vertrouwen en heeft gelijk gehad. De Amerikaans-Marokkaanse rapper heeft 100.000 dollar gewonnen na een weddenschap.
De rapper wedde op de overwinning van Khabib Nurmagomedov tegen Conor Mcgregor. Een juiste gok die hem maar liefs 100.000 dollar opbracht.
"Dankzij hem won ik vanavond 100.000 dollar. Ik ben een grote fan van Khabib. Hij blijft ongeslagen. Hij was klaar, het was gemakkelijk voor hem.", schreef French Montana op Instagram na het gevecht.
Vermeldenswaardig is dat na de overwinning van Khabib Nurmagomedov een grote vechtpartij in de ring en in het publiek uitbrak.
Lees meer
Twee gewapende mannen zijn dinsdagochtend de woning van de Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst French Montana binnengedrongen.
MMA-kampioen Khabib Nurmagomedov zal naar verwachting volgende week door Koning Mohammed VI worden ontvangen.
Khabib Nurmagomedov is in Marokko. Beelden van de MMA-kampioen in het koninkrijk werden door Abu Azaitar op Instagram gedeeld.
French Montana had beter gezwegen. De Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst ligt al enkele dagen onder vuur vanwege zijn steun aan de zanger R. Kelly, verdacht van meerdere...
Khabib Nurmagomedov is al enkele dagen in Marokko. Zijn reis naar het koninkrijk gebeurde aan boord van een luxueuze Marokkaanse privé jet.