1 november 2024 - 17:10 - Marokko
Twee medewerkers van het Sania Rmel ziekenhuis in Tetouan zijn gearresteerd op verdenking van diefstal van een Rolex. Ze zouden het dure horloge hebben gestolen van een 27-jarige Fransman die na een ernstig verkeersongeval in kritieke toestand in het ziekenhuis was opgenomen.
Het incident vond maandag plaats. De twee medewerkers, die verantwoordelijk waren voor de registratie van patiënten, zouden de Rolex van de man hebben gestolen. Het horloge heeft een waarde van honderdduizenden dirhams.
Lees ook: TikTok-prediker in Duitsland kocht Rolex en Mercedes met donatiegeld
De Fransman overleed later aan zijn verwondingen. Toen een familielid de diefstal van het horloge ontdekte, werd de politie ingeschakeld. De ziekenhuisdirectie bekeek de camerabeelden, waarop te zien was dat de patiënt het horloge droeg toen hij werd opgenomen.
Lees ook: Marokkaan moet 65.000 euro betalen door valse Rolex
De twee verdachten, die na hun dienst naar Tanger waren vertrokken, werden snel geïdentificeerd. Ze bekenden de Rolex voor 25.000 dirham te hebben verkocht aan een heler. De politie van Tetouan heeft de twee mannen in bewaring genomen. Ze zullen binnenkort voor de rechter verschijnen.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs