1 november 2024 - 17:10 - Marokko
Twee medewerkers van het Sania Rmel ziekenhuis in Tetouan zijn gearresteerd op verdenking van diefstal van een Rolex. Ze zouden het dure horloge hebben gestolen van een 27-jarige Fransman die na een ernstig verkeersongeval in kritieke toestand in het ziekenhuis was opgenomen.
Het incident vond maandag plaats. De twee medewerkers, die verantwoordelijk waren voor de registratie van patiënten, zouden de Rolex van de man hebben gestolen. Het horloge heeft een waarde van honderdduizenden dirhams.
Lees ook: TikTok-prediker in Duitsland kocht Rolex en Mercedes met donatiegeld
De Fransman overleed later aan zijn verwondingen. Toen een familielid de diefstal van het horloge ontdekte, werd de politie ingeschakeld. De ziekenhuisdirectie bekeek de camerabeelden, waarop te zien was dat de patiënt het horloge droeg toen hij werd opgenomen.
Lees ook: Marokkaan moet 65.000 euro betalen door valse Rolex
De twee verdachten, die na hun dienst naar Tanger waren vertrokken, werden snel geïdentificeerd. Ze bekenden de Rolex voor 25.000 dirham te hebben verkocht aan een heler. De politie van Tetouan heeft de twee mannen in bewaring genomen. Ze zullen binnenkort voor de rechter verschijnen.
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking