Zoeken

Franse moordenaar na 12 jaar in Marokko gepakt

24 juli 2017 - 13:30 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een Franse moordenaar die al 12 jaar op de vlucht was is op 11 juli in Marokko gearresteerd. Pierre Baraud was in het Franse Cannes tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor moord.

Het slachtoffer, de 24-jarige Kamel Laroussi, was op 2 maart 2004 dood aangetroffen in zijn auto in Cannes. Zijn auto was toen in de wijk Bocca beschoten. Negen kogels werden teruggevonden waaronder vijf de twintiger hadden geraakt.

Laroussi was volgens de politie het slachtoffer van een afrekening in het drugscircuit. Hij had een schuld van 40.000 euro bij Pierre Baraud. De vijftiger werd drie dagen na de moord gearresteerd maar ontkende de hele zaak. Hij werd veroordeeld maar kwam een jaar later voorwaardelijk vrij en maakte van de gelegenheid gebruik om te vluchten.

De Fransman kon 12 jaar later worden teruggevonden nadat zijn nicht een appartement in El Jadida kocht. Baraud verbleef in het appartement en werd op vraag van Frankrijk gearresteerd.

Lees meer

20 jaar gevangenisstraf voor Hirak activist

De rechtbank van Eerste aanleg in Al Hoceima heeft dinsdag een Hirak activist tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Acht andere demonstranten werden in dezelfde zaak...

Moordenaar na 17 jaar opgepakt in Marokko

Een man is enkele dagen geleden in het Marokkaanse Mohammedia gearresteerd voor een moord die hij 17 jaar geleden had gepleegd.

Zeven arrestaties voor moord op Gabonese man in Casablanca

De Marokkaanse politie heeft in Casablanca zeven mensen gearresteerd voor de moord op een in Marokko gevestigde Gabonese man.

Marokko: doodstraf voor moordenaar Kamerlid Abdellatif Merdas

De moordenaar van Abdellatif Merdas, Kamerlid van de Constitutionele Unie, werd maandagavond veroordeeld.

Moord na 5 jaar opgelost in Chichaoua

Een moord die in 2012 in het Marokkaans dorpje Idazen in de gemeente Idwiran bij Chichoua werd gepleegd is eindelijk opgelost.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team