22 november 2024 - 23:00 - Marokko
In Casablanca zijn drie zonen van rijke Marokkaanse zakenlieden gearresteerd op verdenking van verkrachting en ontvoering van een Franse advocate. De zaak kwam aan het licht nadat de verloofde van het slachtoffer, een leidinggevende bij een grote beroepsorganisatie, aangifte deed.
Volgens bronnen van Hespress zou de vrouw zijn aangevallen tijdens een privéfeest met invloedrijke personen uit de stad. Haar verloofde, die ook aanwezig was, probeerde tussenbeide te komen, maar werd tegengehouden door de vermeende daders.
Lees ook: Arrestaties na groepsverkrachting 15-jarige toeriste in Agadir
Onder de verdachten bevinden zich de zoon van een miljardair die actief is in verschillende investeringssectoren, waaronder de voedingsmiddelenindustrie, en de erfgenaam van een belangrijk farmaceutisch bedrijf in Marokko.
Het slachtoffer verblijft momenteel in Frankrijk, maar zal naar verwachting binnenkort terugkeren naar Marokko om te getuigen. Haar verloofde heeft aan de autoriteiten laten weten dat ze "ter beschikking staat van het onderzoek" en heeft gedetailleerde informatie verstrekt over de locatie van de aanval en de identiteit van de verdachten.
Lees ook: Zes jaar cel voor brute verkrachting toeriste in Marokko
De verdachten hebben tegenstrijdige verklaringen afgelegd. Een van hen beweert dat de relatie met de advocate met wederzijdse toestemming was. Het onderzoek, dat wordt uitgevoerd door de gerechtelijke politie, loopt nog.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Man valt politievrouw aan en verwondt zichzelf in Tanger
Marokko breidt Nador West Med uit, Spanje onder druk
Toeristen opgepakt na straatrace met bolide in Marokko
Marokko arresteert gezochte Turk op luchthaven
Zomervakantie voorbij: Noord-Marokko loopt leeg
Bosbrand woedt in natuurpark bij Chefchaouen
Vrachtwagen crasht tegen huis in Tanger, meerdere slachtoffers
Apen veroorzaken dodelijke rotsverschuiving in Marokko