Zoeken

Frankrijk onderschept Porsche Cayenne met 770 kg drugs uit Marokko

20 februari 2016 - 13:30 - Wereld

Geschreven door Laila A.

De Franse politie heeft de op de A20 snelweg, ter hoogte van de stad Vatan, een Porsche Cayenne onderschept met ruim 770 kilo cannabis afkomstig uit Marokko

Het drugskonvooi werd sinds Spanje gevolgd en werd uiteindelijk door agenten van de Franse GIGN gestopt volgens La Nouvelle Tribune. In de auto werden 24 koffers met cannabis voor een geschatte waarde van 2 miljoen euro gevonden. De bestuurder werd gearresteerd.

Kort na de antidrugsactie werden drie leden van het netwerk in de regio van Orléans gearresteerd. Tijdens de interventie van de politie werden een wapen, munitie, een geldtelmachine en 55.000 euro in beslag genomen.

Een onderzoek naar het netwerk was in juli 2014 gestart, nadat een drugsauto bij een ongeval betrokken raakte. De inzittenden hadden toen het voertuig met de drugs achtergelaten.

Lees meer

Franse douane onderschept vrachtwagen uit Marokko met 2,3 ton drugs

De Franse douanediensten hebben dinsdag een record drugsvangst gedaan op de A10 snelweg ter hoogte van La Rochelle in het zuidwesten van het land.

Politie onderschept 16 ton drugs in Agadir

De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim 16 ton cannabis in beslag genomen nabij Agadir.

Vrachtwagen uit Marokko met migranten gevonden in Frankrijk

De Franse politie heeft donderdag op de A1 snelweg nabij Compiègne een koelvrachtwagen met Marokkaans kenteken langs de weg gevonden. In de vrachtwagen werden vier Iraanse...

Douane vindt cannabis in Marokkaanse slippers

Douaniers op de Franse luchthaven van Bordeaux-Mérignac hebben begin deze week een grote hoeveelheid cannabis in Marokkaanse slippers onderschept.

Frankrijk: 1,5 ton drugs uit Marokko onderschept

De Franse politie heeft zaterdag in Châteauroux een lading van 1,5 ton drugs afkomstig uit Marokko onderschept.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team