Zoeken

Foto’s: ontmoeting Koning Mohammed VI François Hollande

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Koning Mohammed VI en de Franse President François Hollande hebben elkaar vandaag in het Elysée in Parijs ontmoet. Deze ontmoeting betekent het einde van de diplomatieke spanningen tussen de twee landen.

De twee staatshoofden bespraken regionale en internationale kwesties, het terrorisme en vooral "de exceptionele samenwerking" tussen Frankrijk en Marokko.

Er werd ook afgesproken om een meeting te organiseren tussen de twee regeringen om "samen het terrorisme beter te bestrijden".

Lees meer

Mohammed VI nodigt Franse President uit voor diner (foto)

Koning Mohammed VI is al enkele dagen in Frankrijk voor een werk- en vriendschapsbezoek. Hij nodigde zaterdag de Franse President François Hollande uit voor een diner.

Jamel Debbouze maakt selfie met Koning Mohammed VI en de Franse president

Het zou geen ander gelukt zijn! Enkel de Frans Marokkaanse komiek Jamel Debbouze kon het voor elkaar krijgen. Een selfie maken met Koning Mohammed VI en de Franse president...

Koning Mohammed VI ontmoet woensdag Franse President

Koning Mohammed VI zal op woensdag 17 februari om 15:00 uur de Franse President François Hollande in het Elysée in Parijs ontmoeten.

Marokko en Frankrijk herstellen justitiële samenwerking

De Franse minister van Justitie, Christiane Taubira, heeft vandaag het herstel van de justitiële samenwerking tussen Frankrijk en Marokko aangekondigd.

Aankomst Koning Mohammed VI bij Franse president (video)

Koning Mohammed VI heeft vandaag een ontmoeting gehad met de Franse President François Hollande. De monarch kwam rond 16 uur op het Elysée aan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team