Lichaam slachtoffer overstromingen Marokko onder puin gevonden
In het Marokkaanse Sidi Ifni is het lichaam van een 72-jarige man gevonden. Het slachtoffer was sinds de overstromingen van november vermist.
- Marokko
Fnideq in het noorden van Marokko heeft de laatste dagen meerdere overstromingen meegemaakt door de hevige regen. De wateroverlast zorgde voor grote schade.
Lees meer
In het Marokkaanse Sidi Ifni is het lichaam van een 72-jarige man gevonden. Het slachtoffer was sinds de overstromingen van november vermist.
Maandag liepen meerdere wijken van Tanger onder water als gevolg van de hevige regen. Beelden van de overstroomde straten werden op internet gepubliceerd. Video!
Het noorden van Marokko is eind vorige week getroffen door stortregens. De hevige regen zorgde voor overstromingen in Tanger, Tetouan, Fnideq en Mdiq.
Bij overstromingen in Marokko zijn reeds 32 mensen om het leven gekomen volgens de meest recente cijfers van het ministerie van Binnenlandse zaken.
Zware regenvallen in de afgelopen dagen, hebben grootschalige overstromingen veroorzaakt in Marokko, door de slechte infrastructuur.