Tanger onder water na een dag regen (video)
Maandag liepen meerdere wijken van Tanger onder water als gevolg van de hevige regen. Beelden van de overstroomde straten werden op internet gepubliceerd. Video !
- Marokko
De hevige regen in de afgelopen dagen in Casablanca heeft voor belangrijke overstromingen gezorgd waardoor de snelweg woensdag op een gigantische zwembad leek. Drijvende auto’s, weggebruikers op de middenberm en hulpdiensten die tevergeefs naar oplossingen zoeken... Video !
Lees meer
Maandag liepen meerdere wijken van Tanger onder water als gevolg van de hevige regen. Beelden van de overstroomde straten werden op internet gepubliceerd. Video !
De snelweg tussen Safi en El Jadida wordt deze zomer, na zes maanden vertraging, eindelijk geopend. Dat is althans wat minister Aziz Rebbah van Vervoer belooft. Video !
De Marokkaanse weerdienst waarschuwt in een verklaring voor zware regen- en sneeuwval op donderdag in een groot deel van Marokko.
De Marokkaanse weerdienst DMN heeft opnieuw gewaarschuwd voor hevige regenbuien en harde winden vanaf vandaag in Marokko. Het land wordt al dagen geteisterd door stormweer.
Door de hevige regen in het noorden van Marokko hebben meerdere wegen schade opgelopen. Twee nationale wegen werden door de autoriteiten volledig afgesloten voor het verkeer.