24 september 2018 , 12:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Amine Harit vertrekt volgend seizoen mogelijk naar FC Barcelona. De verantwoordelijken van de Spaanse topclub hebben interesse getoond in de jonge Marokkaanse international.
Volgens de Britse Sports waren Pep Segura , Eric Abidal en Ramon Planes vorige week aanwezig op een wedstrijd van FC Porto en Schalke04 om nieuwe spelers te vinden. Suat Serdar, Nabil Bentaleb en Amine Harit zouden hun aandacht hebben getrokken.
Dezelfde bron houdt vol dat FC Barcelona tijdens de winterstop een bod zal maken op één van de drie spelers. Amine Harit was maar enkele minuten op het veld tijdens de Champions League-wedstrijd. Waarschijnlijk zal de club hem in de komende maanden in het oog houden.
Amine Harit vertrok een jaar geleden van het Franse Nantes naar Schalke04 in Duitsland voor 8 miljoen euro.
Dina Inou, soms ’nep-Marokkaan’ genoemd, ontdekt het land van haar ouders in Zappdoc
Na "zwart jaar" dwingt autocrisis Marokko tot elektrische revolutie
Qatar, dé bemiddelaar die Marokko en Algerije nodig hebben
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Kroonprins Moulay Hassan gespot tijdens wintervakantie in Ifrane
Nadia Farès in angst na aanslag Sydney: dochter net op tijd weg
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko