Ruim 25 politieagenten gewond bij ongeval op Marokkaanse snelweg
Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Casablanca en Rabat in Marokko zijn zeker 25 politieagenten gewond geraakt.
16 februari 2015 - 18:51 - Sport
De voormalige Marokkaanse international Fakhreddine Rajhi is bij een zwaar verkeersongeval betrokken geraakt. Hij werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Het ongeval gebeurde op de weg tussen Meknes en Khemisset. Fakhreddine Rajhi zou in slaap zijn gevallen achter het stuur en als gevolg van de weg zijn geraakt met zijn auto.
De 55-jarige voetbalcoach had net zijn contract verbroken met CODM Meknes, met wie hij slechts enkele maanden geleden had getekend.
Volgens Marokkaanse media verkeert de voormalige glorie van Wydad Casablanca in levensgevaar.
Lees meer
Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Casablanca en Rabat in Marokko zijn zeker 25 politieagenten gewond geraakt.
Bij een verkeersongeval in het noord Marokkaanse Chefchaouen op maandag is een persoon omgekomen en werden 21 anderen gewond.
In Khouribga zijn zondagochtend vier vrouwen omgekomen bij een zwaar verkeersongeval.
Donderdag is een speler van voetbalclub Wydad Casablanca aan zijn verwondingen overleden. De jonge voetballer was een tiental dagen geleden zwaar gewond geraakt bij een...
Aanvaller Nabil Oumghar van Chabab Rif Al Hoceima is donderdag bij een zwaar verkeersongeval betrokken geraakt. Hij werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.