26 maart 2016 - 22:00 - Marokko
Komt er binnenkort een einde aan het gratis onderwijs in Marokko. Dat is in ieder geval het verrassende voorstel van de Hoge raad van onderwijs, opleiding en wetenschappelijk onderzoek.
Volgens de krant Akhir Assaa heeft de raad voorgesteld om gezinnen een speciale belasting te laten betalen wanneer ze hun kinderen op school inschrijven. Voor de armste gezinnen wordt een belastingvrijstelling overwogen.
De raad stelt ook voor om publieke scholen BTW en inkomstenbelastingen te laten betalen. Om het onderwijs te financieren zou een beroep kunnen worden gedaan op het compensatiefonds.
Beide voorstellen werden tijdens de negende zitting van de Hoge Raad van onderwijs, opleiding en wetenschappelijk onderzoek gedaan.
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel