29 augustus 2020 - 19:30 - Wereld
Tientallen mensen hebben in het Duitse Wiesbaden positief getest op het coronavirus na aan een grote Marokkaanse bruiloft met ruim honderd gasten te hebben deelgenomen.
Volgens plaatselijke media woont het pasgetrouwd koppel in Wiesbaden. Hun trouwfeest werd op 15 augustus in de nabijgelegen stad Mainz gevierd.
Onder de aanwezige gasten zou één persoon met het coronavirus besmet zijn geweest. Ruim dertig mensen raakten besmet na met deze persoon in contact te zijn geweest.
De zaak werd door de voorzitster van het gezondheidsagentschap in Wiesbaden tijdens een perspunt bevestigd. Volgens haar zullen in de komende dagen vermoedelijk nog tientallen mensen positief worden getest vanwege het groot aantal gasten en contactpersonen.
Aan het jong koppel was een lijst gevraagd van alle gasten, maar het duurde even voor die er was. De contactpersonen opsporen verloopt ook heel moeilijk.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Othman El Ballouti uitgeleverd aan België: de val van een drugsbaron
Marokko’s succes irriteert Algiers
Marokko verovert Washington met pastilla
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Misbruik huwelijk: Marokkaan veroordeeld na eisen seks
Wildkamperen bederft strandplezier in Marokko
500 gestolen laptops uit Spanje duiken op in Marokko