29 augustus 2020 - 19:30 - Wereld
Tientallen mensen hebben in het Duitse Wiesbaden positief getest op het coronavirus na aan een grote Marokkaanse bruiloft met ruim honderd gasten te hebben deelgenomen.
Volgens plaatselijke media woont het pasgetrouwd koppel in Wiesbaden. Hun trouwfeest werd op 15 augustus in de nabijgelegen stad Mainz gevierd.
Onder de aanwezige gasten zou één persoon met het coronavirus besmet zijn geweest. Ruim dertig mensen raakten besmet na met deze persoon in contact te zijn geweest.
De zaak werd door de voorzitster van het gezondheidsagentschap in Wiesbaden tijdens een perspunt bevestigd. Volgens haar zullen in de komende dagen vermoedelijk nog tientallen mensen positief worden getest vanwege het groot aantal gasten en contactpersonen.
Aan het jong koppel was een lijst gevraagd van alle gasten, maar het duurde even voor die er was. De contactpersonen opsporen verloopt ook heel moeilijk.
Romain Saïss leeft mee met Hakim Ziyech (foto)
Marokko moderniseert spoorwegnet met 100 nieuwe treinen
Moeilijke periode voor Sofyan Amrabat
Duitsland vraagt uitlevering Marokkanen voor plofkraken
Hakim Ziyech terug bij Chelsea
Marokkaanse diaspora stuurde 110 miljard dirham naar Marokko in 2022
Duitsland vraagt uitlevering Marokkanen voor plofkraken
Franse douane verijdelt drugssmokkel uit Marokko van 19 miljoen euro
Spanje "vernederd" door Marokko volgens José Maria Aznar
Marokkaanse studente vervolgt Belgische staat
Verdeeldheid over Fatima Zibouh als nieuw gezicht Brussel2030
Door Frankrijk gezochte Marokkaan in Spanje opgepakt
Fiets vermiste Imane uit water gehaald in België
Marokkaanse verpleegkundigen in Quebec teleurgesteld