Marokkaanse soldaten opgepakt voor drugshandel in Agadir
Drie Marokkaanse soldaten zijn woensdag gearresteerd met een grote hoeveelheid drugs in Inezgane nabij Agadir. Alle drie werden aangeklaagd voor drugshandel.
- Marokko
Twee Duitse toeristen zijn dinsdag gearresteerd met 12 kilo drugs in hun bagage op de Al Massira luchthaven van Agadir.
De drugs, verborgen in objecten gemaakt van Thuya-hout, werd ontdekt toen de twee dealers op de vliegtuig naar Berlijn wilden stappen.
Na kennisgeving aan hun ambassade, verschenen de twee Duitsers op donderdag voor de procureur-generaal van Agadir. Zij worden vervolgd voor internationale drugshandel.
Lees meer
Drie Marokkaanse soldaten zijn woensdag gearresteerd met een grote hoeveelheid drugs in Inezgane nabij Agadir. Alle drie werden aangeklaagd voor drugshandel.
Acht mulas (drugs-muilezels) van Afrikaanse afkomst zijn aangehouden op de Mohammed V luchthaven in Casablanca in het bezit van acht kilo cocaïne.
Twee Franse vrouwen van Algerijnse afkomst werden aan de grens Bab Sebta aangehouden in het bezit van 26 kilo chira, volgens de Marokkaanse douane.
De douanediensten van Bab Sebta hebben een in België gevestigde Marokkaanse familie aangehouden voor drugshandel zaterdag. Twaalf kilo cannabishars werden in hun wagen gevonden.
Een politieagent van de territoriale brigade van Aït Amira, regio Agadir, heeft donderdag zelfmoord gepleegd met zijn dienstwapen.