Twee ton drugs in beslag genomen in Casablanca
De havendouane van Casablanca heeft dinsdag meer dan twee ton drugs in beslag genomen. De drugs was verstopt in marmeren tegels in een container.
27 oktober 2011 - 19:00 - Nederland
De politie van de internationale luchthaven van Marrakech-Menara heeft maandag een Nederlandse vrouw gearresteerd met zes kilo drugs in haar bagage.
De 30-jarige vrouw werd aangehouden toen ze op een vlucht richting Brussel, België, wou stappen rond 14 uur maandag.
De drugs, verdeeld in 70 pakjes en verstopt in de bagage van de Nederlandse, werd ontdekt tijdens een routinecontrole.
De jonge vrouw werd in hechtenis genomen voor de tijd van het onderzoek.
Lees meer
De havendouane van Casablanca heeft dinsdag meer dan twee ton drugs in beslag genomen. De drugs was verstopt in marmeren tegels in een container.
Een Italiaanse vrouw werd maandag gearresteerd op de grens van Bab Sebta, in het bezit van 19 kilo cannabishars.
Acht mulas (drugs-muilezels) van Afrikaanse afkomst zijn aangehouden op de Mohammed V luchthaven in Casablanca in het bezit van acht kilo cocaïne.
Een Nederlandse toeriste is woensdag overleden aan haar verwondingen in een ziekenhuis in Marrakech.
Twee Duitse toeristen zijn dinsdag gearresteerd met 12 kilo drugs in hun bagage op de Al Massira luchthaven van Agadir.