25 februari 2024 - 17:30 - Wereld
Een vrouw van middelbare leeftijd heeft vrijdag 23 februari voor opschudding gezorgd op een Ryanair-vlucht van Madrid naar Rabat. De vrouw, die onder invloed van alcohol was, eiste tijdens de turbulente vlucht toegang tot de cockpit en verstoorde de rust van de andere passagiers.
De problemen begonnen zo’n 30 minuten na het opstijgen. De vrouw van Marokkaanse afkomst wilde naar eigen zeggen bij de piloot zitten om haar problemen te bespreken. Het cabinepersoneel weigerde haar toegang tot de cockpit, wat tot een discussie leidde. Ondanks de turbulentie en de veiligheidsvoorschriften bleef de vrouw aandringen.
Lees ook: Ryanair-vlucht naar Marrakech keert terug door chaos aan boord
De weigering van de crew leidde tot woede bij de vrouw. Ze begon luid te praten in het Frans en Engels, zwaaide met haar wijnfles en stortte uiteindelijk in tranen uit. De commotie zorgde voor onrust bij de andere passagiers. De gezagvoerder overwoog zelfs een tussenlanding te maken in Tanger om de vrouw te droppen.
Lees ook: Vrouw bevalt van meisje op vlucht Royal Air Maroc
Uiteindelijk lukte het de crew om de vrouw te kalmeren. De vlucht kon zonder verdere problemen worden voortgezet en landde in Rabat-Salé. De dronken passagier werd bij aankomst door de gendarmerie van boord gehaald.
Topteam: Hammouchi gaat samenwerken met VAE-inlichtingendienst
Zomerreis naar Marokko dreigt fiasco te worden door hoge prijzen
Marokko onthult schokkende cijfers over gifdieren
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel
Trauma na vlucht: passagier Manchester-Agadir vertelt