28 juli 2015 - 22:40 - Cultuur
Marokkaanse actrice Dounia Boutazout was de best betaalde artieste tijdens de Ramadan in Marokko. Zij verdiende tijdens het vastenmaand ruim 450.000 dirham voor haar rol in de series Nayda f’douar en F’salon.
Voor Nayda f’douar kreeg de actrice 300.000 dirham en voor F’salon 150.000 dirham. Beide programma’s werden door televisiezender 2M uitgezonden.
Acteur Aziz Hattab kreeg 250.000 dirham voor zijn deelname aan Nayda f’douar en volgt daarmee op de tweede plaats van best betaalde artiesten tijdens de Ramadan. Younes Bouab verdiende 250.000 dirham voor zijn rol in Duizend-en-één nachten op zender Medi 1 Tv.
De andere acteurs van Nayda f’douar doen het ook niet slecht. Aziz Dada verdiende 180.000 dirham en Amal Atrach 150.000 dirham. Abdellah Didane kreeg 120.000 dirham voor zijn rol in F’salon.
Ook Oussama Bastaoui verdiende flink tijdens de Ramadan. Hij kreeg 100.000 dirham voor zijn rol in hitserie Waadi. De serie werd op Al Aoula door ruim 5 miljoen mensen gevolgd tijdens het vasten.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko