Dounia Batma en Douzi brengen samen toch geen liedje uit (video)
Dounia Batma en Douzi zullen uiteindelijk geen liedje samen uitbrengen. De twee hebben een einde gemaakt aan hun samenwerking.
14 juni 2017 - 16:10 - Cultuur
Dounia Batma heeft de woede uitgelokt van de aanhangers van Hirak na de protesten in het noorden van Marokko « opruiing » te hebben genoemd.
De Marokkaanse zangeres schreef op haar Facebook pagina « La Lil Fitna. Ik ben tegen de fitna in de Rif. De demonstraties in de Rif brengen niets positief op voor Marokko ».
Ze vervolgde « Moge Allah ons behoeden van opruiing en van al oproerleiders die niet loyaal zijn aan hun land », daarmee verwijzend naar Hirak Rif en zijn leider Nasser Zefzafi.
Sinds haar verklaringen wordt Dounia Batma sterk bekritiseerd en aangevallen op sociale media door de aanhangers van Hirak.
Lees meer
Dounia Batma en Douzi zullen uiteindelijk geen liedje samen uitbrengen. De twee hebben een einde gemaakt aan hun samenwerking.
Dounia Batma is vrijdag van een gezonde baby bevallen. Het meisje kreeg de naam Ghazal.
Dounia Batma en Abderrahim Souiri kunnen het goed met elkaar vinden. Een video van de twee bekende zangers die samen een liedje van Souiri zingen ging in de afgelopen dagen...
Het is officieel. Dounia Batma is zwanger. De jonge zangeres vertelde dat zelf in een interview met 2M.
Dounia Batma gaat op tournee in Marokko. De jonge zangeres deelde deze week de data van haar concerten in het koninkrijk.