Marokko: doodstraf voor moordenaar die lichaam slachtoffer in stukken sneed
De rechtbank van eerste aanleg in Rabat heeft een man tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op een vrouw en het in stukken snijden van haar lichaam.
2 juni 2017 - 18:00 - Marokko
De rechtbank van Casablanca heeft een man tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op een joods-Marokkaans koppel.
Mustapha R. werkte als tuinman bij het koppel. Hij werd vervolgd voor « moord met voorbedachte raad, diefstal en lichaamsverminkingen ». De man was verslaafd aan gokspelen en had financiële problemen.
In juli 2016 vermoorde de verdacht Sam Tolédano en Vicky Benchetrit in hun woning in Casablanca. Hij sneed hun lichamen vervolgens in stukken en verspreidde de delen over heel de metropool.
De DGSN liet na de ontdekking van de lichaamsdelen weten dat de belangrijkste motivatie van de moordenaar diefstal was en dat de zaak « geen terroristische achtergrond » had.
Lees meer
De rechtbank van eerste aanleg in Rabat heeft een man tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op een vrouw en het in stukken snijden van haar lichaam.
De rechtbank van Marrakech heeft vorige week een verdachte tot de doodstraf veroordeeld voor de seksuele misbruik en moord op een meisje van 11 jaar.
Het Hof van Beroep in Nador heeft de moordenaar van een Spaans-Marokkaanse koppel in Beni Sidel tot de doodstraf veroordeeld.
Het onderzoek naar de moord op het Marokkaanse Kamerlid Abdellatif Merdas is nog niet afgerond. De politie ontdekte onlangs het bestaan van een sekstape.
Een Iraakse rechtbank heeft een Duitse vrouw van Marokkaanse afkomst tot de doodstraf veroordeeld voor terrorisme.