Slachtoffer zelfverbranding consulaat Marokko in Parijs overleden
Mohamed Marabet, een 32-jarige Marokkaan die zichzelf op donderdag 7 juni had verbrand op het consulaat van Marokko in Parijs, Frankrijk, is op zondag overleden.
4 mei 2012 - 08:05 - Cultuur
De Marokkaanse auteur en tekstschrijver Taher Sebata is donderdag overleden in Rabat op 70-jarige leeftijd.
De man, wiens teksten werden geïnterpreteerd door de grootste Marokkaanse artiesten, met inbegrip van Naima Samih, Mohamed El Ghaoui en de overleden Mohamed El Hayani, heeft generaties lang de verbeelding van de Marokkanen beïnvloed.
Taher Sebata werd beroemd in 1963, toen hij het liedje "3andi badaouiya" schreef voor Mohamed El Idrissi.
Lees meer
Mohamed Marabet, een 32-jarige Marokkaan die zichzelf op donderdag 7 juni had verbrand op het consulaat van Marokko in Parijs, Frankrijk, is op zondag overleden.
Mohamed Sousdi, lid van de legendarische Marokkaanse muziekband Lamchaheb, is dinsdag overleden in het ziekenhuis Mohammed V van Casablanca op 60 jarige leeftijd.
De Marokkaanse acteur Mohamed Benbrahim, is woensdag op 64-jarige leeftijd overleden in het Sheikh Zayed ziekenhuis te Rabat. Legendarische acteur uit het gouden tijdperk van de...
Amazigh zanger Mohamed Rouicha, van zijn echte naam Mohammed El Houari, is dinsdag 17 januari in de vroege middag overleden in Khenifra, Marokko. Hij was 62 jaar oud.
De 62-jarige Marokkaanse zanger Mohamed Slaoui is zaterdag na een lange periode van ziekte overleden. Dat meldt Al Aoula.