16 april 2019 - 17:20 - Economie
DHL gaat volgende maand een nieuwe logistieke hub in de haven Tanger-Med openen voor de activiteiten van het koeriersbedrijf tussen Afrika en Europa.
Het platform zal zich over 6000m² uitstrekken en wordt daarmee de grootste opslagplaats van de Duits groep in Marokko.
Naast leveringsoplossingen belooft DHL via de nieuwe hub ook faciliteiten voor de inklaring van goederen en lucht-, zee- en landtransportdiensten.
"Vanwege zijn strategische ligging is Tanger Med een geweldige kans voor ons. Dankzij de maritieme connectiviteit maar ook het autosnelwegnetwerk naar Casablanca en verder naar het zuiden, kunnen we ons dienstenaanbod uitbreiden voor onze klanten", aldus Christelle Fadel, directrice van DHL in Marokko.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie