14 april 2025 - 21:00 - Marokko
In Tanger zijn drie verdachten gearresteerd voor hun vermoedelijke betrokkenheid bij een inbraak in een juwelierszaak. De gerechtelijke politie van Tanger heeft de drie individuen zaterdag aangehouden in samenwerking met de inlichtingendienst (DGST).
De verdachten, in de leeftijd van 29 tot 46 jaar, forceerden de toegang tot de winkel door een gat te boren in de muur van een aangrenzend pand in de wijk Beni Makada. Vervolgens maakten ze een aanzienlijke hoeveelheid gouden sieraden buit.
Lees ook: Tanger in rep en roer na Hollywood-juwelenroof
Het onderzoek van de gerechtelijke politie van Tanger leidde tot de identificatie van de hoofdverdachte. Hij werd gearresteerd bij zijn terugkeer uit Casablanca, in het bezit van een groot geldbedrag dat afkomstig was van de verkoop van de gestolen juwelen.
Een huiszoeking in een appartement dat door de verdachte werd gebruikt, resulteerde in de inbeslagname van een deel van de gestolen goederen, geschat op tien kilo goud. De onderzoekers konden ook twee medeplichtigen arresteren, waaronder de eigenaar van het voertuig dat bij de inbraak werd gebruikt.
Lees ook: Arrestatie na gewapende overval Tanger
De drie vermeende dieven zijn in hechtenis genomen en worden verhoord in het kader van het onderzoek dat onder toezicht staat van het parket. Het onderzoek is nog gaande om alle feiten en omstandigheden van deze diefstal aan het licht te brengen.
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Marokkaan verliest vrouw, ziekenhuis weigert overlijdensakte door schuld
Militaire band Marokko en Israël verstevigt discreet
Marokkaan verliest vrouw, ziekenhuis weigert overlijdensakte door schuld
Militaire band Marokko en Israël verstevigt discreet
Passagiers Ryanair riskeren fikse boete
Magistraat in Marokko werkte voor buitenlandse inlichtingendiensten
Marokko vraagt uitlevering verdachte moord Rym Fikri’s man
Mega AI-project van start in Marokko
"Marokko biedt fantastische prijs-kwaliteitverhouding"
Nieuwe gezichten aan top rechtbanken Marokko