9 februari 2017 - 13:41 - Sport
Cristiano Ronaldo is niet alleen een topvoetballer maar ook een echte businessman. De Portugese international heeft onder meer een eigen hotelketen en gaat binnenkort een hotel in Casablanca openen.
Volgens Al Akhbar heeft de sterspeler van Real Madrid een hotel op de zeedijk van Casablanca gekocht. Na de verbouwingen zal een nachtje in het « CR7 » hotel minimaal 4000 dirham kosten!
Casablanca is niet de enige Marokkaanse stad waarvoor Cristiano Ronaldo interesse heeft getoond. Enkele weken geleden berichtten de media dat het hotelketen van de voetballer ook openingen in Agadir en Marrakech plande. Ronaldo is een grote fan van de Rode stad waar hij regelmatig verblijft.
De aanvaller heeft reeds twee hotels in Portugal geopend en is een derde hotel in Ibiza aan het bouwen.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko