9 februari 2017 , 13:41 - Fouad Badel - Sport
Cristiano Ronaldo is niet alleen een topvoetballer maar ook een echte businessman. De Portugese international heeft onder meer een eigen hotelketen en gaat binnenkort een hotel in Casablanca openen.
Volgens Al Akhbar heeft de sterspeler van Real Madrid een hotel op de zeedijk van Casablanca gekocht. Na de verbouwingen zal een nachtje in het « CR7 » hotel minimaal 4000 dirham kosten!
Casablanca is niet de enige Marokkaanse stad waarvoor Cristiano Ronaldo interesse heeft getoond. Enkele weken geleden berichtten de media dat het hotelketen van de voetballer ook openingen in Agadir en Marrakech plande. Ronaldo is een grote fan van de Rode stad waar hij regelmatig verblijft.
De aanvaller heeft reeds twee hotels in Portugal geopend en is een derde hotel in Ibiza aan het bouwen.
Marokkaanse burgemeester eindigt 2025 in cel, 10.000 dirham fataal
Marokkaanse stadions tonen aan: geen buitenlandse hulp meer nodig!
Dossier Thami Bennani na 19 jaar nog altijd een raadsel
Onrust onder Marokkaanse contentmakers door betaalstop bij Google
De la Fuente ziet Marokko als grote rivaal voor WK 2026
Streep door miljoenenclaim Joodse grondeigenaar in Tanger
Marokkaanse stadions tonen aan: geen buitenlandse hulp meer nodig!
De la Fuente ziet Marokko als grote rivaal voor WK 2026
Marokkaan aan het roer bij Real Madrid
Algerijns team onder vuur na verdwijning wedstrijdballen in Rabat
Hakim Ziyech: "Alles voor Marokko!"
Lege stoelen in uitverkochte stadions: Marokko heeft een probleem
Zambiaanse middenvelder slikt kritiek op Marokko in na 3-0 nederlaag
Sichone na nederlaag tegen Marokko: "Het was al te laat"