17 april 2017 , 19:10 - Laila A. - Sport
Cristiano Ronaldo is opnieuw in Marrakech gespot. De bekende voetballer kwam afgelopen weekend in de Marokkaanse stad aan met zijn moeder Dolores dos Santos Aveiro en zijn zoon Cristiano Ronaldo Jr.
De aanvaller verblijft volgens de plaatselijke website “Made in Marrakech” in het hotel Savoy. Dezelfde bron stelt dat hij er meerdere dagen zal verblijven om uit te rusten.
Ronaldo bezoekt regelmatig Marrakech. Vorig jaar vloog hij geregeld naar de Rode stad met zijn privé jet. Zijn tripjes naar Marrakech vielen echter niet in goede aarde bij Real Madrid. De clubleiders hadden toen aan de Portugese international gevraagd om zijn bezoeken aan Marokko te stoppen en zich op zijn spel te concentreren.
Jaouad Belmehdi zoekt rust in Marokko na zware knock-out
Royal Air Maroc lanceert zes nieuwe vliegroutes naar Europa
Azzedine Ounahi eindelijk ok
Onrust aan de grens: Algerije provoceert, schoten gelost
Ziyech onder vuur na emotionele reactie in CAF Confederation Cup
Deurbellen en dashcams moeten puzzel rond in brand gestoken Zakaria oplossen
Jaouad Belmehdi zoekt rust in Marokko na zware knock-out
Azzedine Ounahi eindelijk ok
Ziyech onder vuur na emotionele reactie in CAF Confederation Cup
Wereld keek massaal mee naar Marokkaans succesverhaal
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt
Goal, eigen goal en rood: bijzondere avond voor El Yamiq
Glory pakt wereldtitel Tarik Khbabez af na conflict
Davis Cup in Marokko eindigt in totale chaos, sancties verwacht