8 mei 2019 , 17:20 - Nawel Serdouni - Sport
Cristiano Ronaldo was in de afgelopen dagen in Marrakech om uit te rusten. Hij maakte van de gelegenheid gebruik om zijn nieuw hotel in de rode stad te bezoeken. De Pestana CR7 opent begin 2020.
Meerdere foto’s van de Portugese international met zijn vriendin Gina Rodriguez en zijn zoon voor zijn hotel werden door de speler op Instagram gepubliceerd. Bij de foto’s schreef Ronaldo "Bezoek van de toekomstige Pestana CR7 in Marrakech, opening begin 2020, ons meest spannend nieuw project".
Cristiano Ronaldo en zijn gezinnetje kwamen zaterdag met het persoonlijk vliegtuig van de speler in Marokko aan. De voetballer kreeg net zoals zijn teamgenoten vier dagen vakantie van de coach van Juventus, Massimiliano Allegri.
In Marrakech zou Ronaldo ook hebben gegolft in de Royal Golf Marrakech. Dat bericht het Italiaanse La Gazzetta dello Sport.
Ronaldo zal in de komende maanden twee hotels in Marokko openen, de "Pestana CR7" en de "Pestana Marrakech Medina" met respectievelijk 164 en 224 kamers. In Casablanca heeft de Portugese international al een hotel. Hij wenst in de komende jaren ook een hotel in Agadir te openen.
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van Belgiƫ Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt