25 maart 2020 - 21:10 - Economie
Autoverkopers in Marokko moeten minder voertuigen gaan invoeren. Een gevolg van de coronavirus epidemie in het koninkrijk.
Volgens Nabyl Lakhdar, directeur van de Marokkaanse douane, volgt deze beslissing op de afname van de deviezenreserves en de coronavirusepidemie die een impact heeft op de betalingsbalans.
"De inkomsten uit toerisme, geldoverdrachten van wereld Marokkanen en de inkomsten van de export van goederen en diensten zijn al aanzienlijk gedaald.", zegt Lakhdar. Hij vraagt daarom aan auto importeurs om "met hun leveranciers een uitstel van betaling te onderhandelen".
Daarnaast worden autoverkopers ook verzocht om een rapport bij de douane in te dienen met de bestellingen van de komende maanden, de bestellingen die al onderweg zijn en de bestellingen die niet meer kunnen worden uitgesteld of geannuleerd.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!