Zoeken

Coronabesmettingen onder personeel fastfood in Tanger

22 juli 2020 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Vijf personeelsleden van een bekende fastfood restaurant in Tanger zijn positief getest op het coronavirus.

In een eerste tijd werd de aanwezigheid van het virus bij twee leden van het personeel vastgesteld. Later bleken nog drie van hun collega’s besmet te zijn.

Alyaoum24 bericht dat de drie laatste gevallen op zondag werden bevestigd. De patiënten zijn de directeur van de snack, een kuisvrouw en drie werknemers die de klanten serveerden.

De autoriteiten hadden afgelopen vrijdag na de ontdekking van twee eerste gevallen, de sluiting van het restaurant bevolen en heel het personeel in quarantaine geplaatst.

Lees meer

Coronavirus Marokko: nieuwe haard in fabriek Renault Tanger

In de fabriek van Renault Tanger werden woensdag 92 besmettingen met het coronavirus vastgesteld. De Franse autofabrikant was al enkele dagen bezig met het testen van het...

Consulaat Marokko Rotterdam gesloten door coronagevallen

Het consulaat van Marokko in Rotterdam is maandagavond door de gezondheidsdiensten gesloten na de ontdekking van coronabesmettingen onder het personeel.

Coronavirus: politiekorps Fez zwaar getroffen

In het Marokkaanse Fez testten in de afgelopen dagen twintig politiemensen positief op het coronavirus. Allen werken voor de motorbrigade.

Marokkaanse televisiezender Arryadia sluit studio

Arryadia, Marokkaanse sportzender, heeft zijn opnamestudio’s moeten sluiten na de ontdekking van meerdere coronabesmettingen onder het personeel.

Al weken geen nieuwe coronabesmettingen in Al Hoceima

In Al Hoceima is de epidemiologische situatie stabiel en werden al weken geen nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team