29 maart 2015 - 23:30 - Marokko
De dochter van een Marokkaanse miljardair zou voor 20 miljoen dirham zijn opgelicht door een chouafa. De zaak werd deze week door de rechtbank van Casablanca behandeld.
Volgens Al Akhbar gaf de rechter gelijk aan het slachtoffer. De chouafa werd tot drie jaar gevangenisstraf en 10 miljoen dirham schadevergoeding veroordeeld.
Het slachtoffer leed vorig jaar aan een ernstige depressie en vertrouwde de chouafa blindelings om haar te genezen. De valse heks liet haar trance-sessies organiseren in meerdere mausolea waaronder die van Moulay Driss Zerhoun in Meknes, Zaouyat Lhej in Tanger en Chamharouch in de regio van Marrakech. Erger nog, tijdens deze bijeenkomsten moest de vrouw zichzelf verminken en geselen.
Het slachtoffer vertelde aan de rechter dat ze zodanig onder de invloed van de oplichtster was dat ze haar bleef betalen en betalen om te ontsnappen. 10 miljoen dirham zal ze nooit meer terugzien.
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"