Zoeken

Cheb Bilal wil niet meer in Marokko optreden

30 juni 2017 - 21:00 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Cheb Bilal weigert in Marokko op te treden als gevolg van de vele kritiek die hij kreeg na zijn omstreden uitspraken over de Marokkaanse nationaliteit.

De Algerijnse zanger heeft volgens Akhbar Al Yaoum al zijn concerten van deze zomer in Marokko en zijn deelname aan het MDR festival in Marrakech geannuleerd. Ook zijn tour door Marokko met Maroc Telecom gaat niet door.

Volgens het blad vreest Cheb Bilal voor de reactie van het Marokkaans publiek. Hij verklaarde enkele maanden geleden namelijk op een Algerijnse zender over de Marokkaanse nationaliteit: "Wat zou ik ermee doen? Als ik met deze nationaliteit gratis ijsjes en villa’s zou krijgen, ja dan wel...", wat voor veel ontevreden reacties in Marokko zorgde.

Lees meer

Dounia Batma op tournee in Marokko

Dounia Batma gaat op tournee in Marokko. De jonge zangeres deelde deze week de data van haar concerten in het koninkrijk.

Saad Lamjarred wil met Tunesische Imen trouwen

Saad Lamjarred heeft de ware liefde gevonden. De Marokkaanse zanger wil de Tunesische Imen Khemissi ten huwelijk vragen.

Zina Daoudia, DJ Youcef en Cheb Bilal brengen nieuwe song uit

Marokkaanse zangeres Zina Daoudia heeft samen met DJ Youcef en de Algerijnse zanger Cheb Bilal de nieuwe song ‘Au niveau’ uitgebracht. Video!

Heeft Khaled echt de Marokkaanse nationaliteit? (video)

Cheb Khaled heeft nooit publiekelijk over zijn Marokkaanse nationaliteit willen communiceren. Het onderwerp is gevoelig in Marokko en nog meer in zijn geboorteland Algerije.

Israëlische zangeres Noam Vazana toch naar festival Tanger

Noam Vazana zal ondanks de polemiek deze vrijdag in Tanger optreden. De Israëlische zangeres heeft haar deelname aan het Tanjaz muziekfestival niet geannuleerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team