30 juni 2017 - 21:00 - Cultuur
Cheb Bilal weigert in Marokko op te treden als gevolg van de vele kritiek die hij kreeg na zijn omstreden uitspraken over de Marokkaanse nationaliteit.
De Algerijnse zanger heeft volgens Akhbar Al Yaoum al zijn concerten van deze zomer in Marokko en zijn deelname aan het MDR festival in Marrakech geannuleerd. Ook zijn tour door Marokko met Maroc Telecom gaat niet door.
Volgens het blad vreest Cheb Bilal voor de reactie van het Marokkaans publiek. Hij verklaarde enkele maanden geleden namelijk op een Algerijnse zender over de Marokkaanse nationaliteit: "Wat zou ik ermee doen? Als ik met deze nationaliteit gratis ijsjes en villa’s zou krijgen, ja dan wel...", wat voor veel ontevreden reacties in Marokko zorgde.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko