2 december 2020 - 17:00 - Marokko
Afgelopen vrijdag is er paniek ontstaan tijdens het gebed in een moskee in het Habous-district van Casablanca. Een man die lijdt aan psychische problemen was de moskee binnengedrongen en probeerde de imam te lijf te gaan.
Volgens een verklaring van het Directoraat-generaal Nationale Veiligheid is de imam ongedeerd gebleven. Het zou de aanvaller alleen zijn gelukt om een microfoon te vernielen.
De verdachte, die aan een psychische stoornis lijdt, werd snel gearresteerd door de politie zonder dat de preek door het incident werd onderbroken.
De veiligheidsdienst DGSN meldt dat er geen poging tot fysieke of verbale agressie tegen de gelovigen of de imam is gemeld door de politie in Casablanca-El Fida. De verdachte is opgenomen in het psychiatrisch ziekenhuis.
Marokko 3e beste bestemming in Arabische wereld
Door Frankrijk gezochte Marokkaan in Spanje opgepakt
Repatriëring lichaam in Algerije vermoorde Marokkaanse
Fiets vermiste Imane uit water gehaald in België
Kickbokser Mohammed Jaraya blijft langer in cel
Administrator social media FIFA is Marokkaan
Marokko 3e beste bestemming in Arabische wereld
Repatriëring lichaam in Algerije vermoorde Marokkaanse
Administrator social media FIFA is Marokkaan
Inwoners Salé eisen actie tegen shisha lounges nabij scholen
Meerdere arrestaties na fatale abortus in Inezgane
Marokkaanse restaurants in top 50 MENA-regio
Marokkanen mijden Sebta en Melilla door visumplicht
Berichten over verdwijning Marokkaanse studenten in Londen ontkracht