26 mei 2017 - 15:30 - Wereld
Een mooi initiatief in Canada waar « Postes Canada » speciale postzegels heeft uitgebracht ter gelegenheid van de belangrijkste islamitische feesten.
In Canada woont ruim een miljoen moslims. Zij zijn volgens Radio Canada « trots om in een land te leven waar diversiteit en democratie heersen. Deze religieuze groep is een van de meest praktiserende en degene wiens aantal gelovigen het snelst groeit ».
De nieuwe zegels zijn het bewijs dat Canadezen « trots zijn om in een land te leven waar diversiteit een integraal onderdeel » van hun identiteit is.
Behalve de islamitische feesten heeft « Postes Canada » ook postzegels uitgebracht voor het Joodse feest « Hanouka ». De zegels zullen eind dit jaar beschikbaar zijn.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Sofian Kiyine opnieuw bij spectaculair ongeval betrokken
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie