Broertje Abdelhamid Abaaoud wil wraak nemen
Europa is nog niet van de Abaaoud’s af. Younes, de kleine broer van Abdelhamid Abaaoud, belooft naar Europa terug te keren om zijn broer te wreken.
17 februari 2016 - 18:15 - Marokko
Younes, de jonge broer van Abdelhamid Abaaoud, hoofdverdachte in de aanslagen van Parijs, zou bij gevechten in Syrië zijn omgekomen. De informatie werd nog niet officieel bevestigd.
Het overlijden van de tiener werd volgens 7sur7 op sociale media aangekondigd maar kan nog niet met zekerheid worden bevestigd.
Younes wordt als één van de jongste strijders in Syrië beschouwd. Hij was in 2013 met zijn broer naar het conflictgebied vertrokken om zich bij Daesh aan te sluiten. Er ontstond veel ophef over zijn vertrek nadat foto’s van de jongen met een kalasjnikov op internet werden gepubliceerd.
Na het overlijden van Abdelhamid tijdens een anti-terrorismeactie in Saint Denis, had hij beloofd zijn grote broer te komen wreken.
Lees meer
Europa is nog niet van de Abaaoud’s af. Younes, de kleine broer van Abdelhamid Abaaoud, belooft naar Europa terug te keren om zijn broer te wreken.
Het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken heeft een einde gemaakt aan de geruchten over de deelname van Marokko aan het grondoffensief in Syrië. Het koninkrijk heeft...
Younes Aabaoud zou terug in Europa zijn. De jonge broer van terreurverdachte Abdelhamid Abaaoud zou aan zijn zus hebben laten weten dat hij terug was.
De Marokkaanse en Spaanse politie hebben samen een terreurcel in Nador en Sebta opgerold. Vier verdachten werden gearresteerd.
In Marrakech werden vorige week nieuwe cijfers onthuld over de ’Marokkanen van Daesh’ tijdens een forum over veiligheid.