Oud Marokkaans koppel trouwt, beelden gaan viraal (video)
Men is nooit te oud om te trouwen. Een bejaard Marokkaans koppel heeft dat aangetoond.
10 december 2017 - 13:55 - Marokko
Indruk maken op de gasten, koste wat het kost. Zo denken steeds meer Marokkaanse families tijdens trouwfeesten.
Nieuw bewijs daarvan is onderstaand filmpje dat eerder deze week op internet werd gepubliceerd. Een jong koppel wordt tijdens zijn trouwfeest door twee schaarsgeklede Braziliaanse danseressen gevolgd.
Het feest vond in Tanger plaats. De beelden zorgden voor veel verraste en soms geschokte reacties op social media.
Lees meer
Men is nooit te oud om te trouwen. Een bejaard Marokkaans koppel heeft dat aangetoond.
Tijdens een trouwfeest in Derbi Sidi El Khatib bij Ksar El Kebir in Marokko, is een trouwfeest zaterdagavond dramatisch geëindigd.
Koning Mohammed VI verraste enkele dagen geleden door op het trouwfeest van de broer van zijn kamerheer, Mohamed El Alaoui, te verschijnen.
Een Marokaans koppel is al enkele dagen een echte hit op internet. De twee kozen ervoor om hun trouwfeest op de Malediven te vieren.
Tientallen agenten hebben in de nacht van zaterdag op zondag een inval gedaan tijdens een trouwfeest in Fnideq om een drugsbaron te arresteren.