27 januari 2012 - 09:25 - Cultuur
De Amerikaanse acteur Brad Pitt zou een lange depressie hebben verslaan dankzij een reis in Marokko eind jaren ’90.
Brad Pitt, in koppel met Angelina Jolie en vader van zes kinderen, vertelt hierover in het weekblad "The Hollywood Reporter"
Zo zegt de acteur dat hij "in een slechte staat" was eind jaren". "Ik was een soort groente, ik verdroeg mezelf niet meer."
Het is tijdens een reis in Casablanca, waar hij met echte armoede in aanraking komt, dat Brad zegt begrepen te hebben dan zijn situatie belachelijk was. "Ik ontdekte er extreme armoede, dat had ik nog nooit eerder gezien. Ik begreep dat mijn situatie belachelijk was vergeleken met wat ik zag."
Sindsdien is de acteur meerdere malen in Marokko teruggekomen, onder anderen voor de opnames van "Spy Game", "Troy" en "Babel".
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses