30 januari 2019 - 10:40 - Marokko
Door het slechte weer in een groot deel van Spanje hebben de lokale autoriteiten besloten om het vertrek van boten, ook naar Marokko, tijdelijk te verbieden.
De havenautoriteit in Almeria heeft maandag twee vertrekken naar Nador geannuleerd. Een boot van Baleria dat rond 10.00 uur moest vertrekken mocht de haven niet verlaten. Ook een boot van Trasmediterranea die dezelfde dag naar Nador moest vertrekken bleef aan wal.
Dinsdag keerde de kalmte terug en werden de oversteken tussen Almeria en Nador in het noorden van Marokko terug toegestaan. Een eerste boot vertrok om 10 uur ’s ochtends.
De Spaanse weerdienst AEMET had dezelfde dag een oranje waarschuwing afgegeven voor een dertigtal provincies in Spanje vanwege harde wind, regenbuien en zelfs lawines.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd