Toestel maakt noodlanding in Nador door technisch mankement
Een toestel van luchtvaartmaatschappij Air Arabia Marokko heeft rechtsomkeer gedaan en een noodlanding in Nador moeten maken vanwege een technisch probleem.
12 augustus 2016 - 21:30 - België
Een vliegtuig van Air Arabia tussen Nador en Brussel heeft woensdag een gedwongen landing moeten maken in het Franse Toulouse.
De piloot besloot te landen nadat een passagiere zich met heet water had verbrand. De vrouw werd onmiddellijk na de landing rond 18 uur naar het ziekenhuis gebracht.
Persagentschap vernam van een luchthavenverantwoordelijke dat de landing niets te maken had met een bommelding. De media berichtte dezelfde dag namelijk dat twee toestellen, waaronder die tussen Nador en Brussel, een noodlanding hadden gemaakt vanwege een bommelding.
Lees meer
Een toestel van luchtvaartmaatschappij Air Arabia Marokko heeft rechtsomkeer gedaan en een noodlanding in Nador moeten maken vanwege een technisch probleem.
En 32-jarige Marokkaanse man die illegaal in België verbleef is vorige week dood aangetroffen in een verlaten pand in Brussel.
Een man is op dinsdag 5 september op een toestel van Air Arabia tussen Nador en Amsterdam overleden.
Een toestel van Jetairfly uit Oujda heeft vrijdag een noodlanding gemaakt in Frankrijk. Volgens de media had een zwangere vrouw dringend medische hulp nodig.
Een toestel van Royal Air Maroc dat dinsdag vanuit Brussel naar Casablanca moest vliegen werd ontruimd na een bommelding op de luchthaven Brussels Airport.