11 mei 2015 - 23:00 - Marokko
Een bende gewapend met stenen en messen heeft vrijdag een ziekenhuis in de Marokkaanse metropool Casablanca aangevallen. De ’mcharmlines’ attaqueerden het medisch personeel en plunderden de kamers.
In een verklaring liet het ministerie van Gezondheid zaterdag weten dat er meerdere mensen gewond waren geraakt bij de aanval in het Mohamed Sekkat ziekenhuis. Enkele slachtoffers zouden in kritieke toestand verkeren.
Het is niet de eerste keer dat het ministerie van Gezondheid met geweldszaken geconfronteerd wordt. Vorig jaar had een groepje apothekers zelfs minister El Hossein El Ouardi van Gezondheid in het Parlementsgebouw aangevallen.
In februari had de minister ook al zijn bezorgdheid geuit over de toename van het vandalisme en de agressies tegen het medisch personeel.
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil