13 juni 2015 - 22:00 - Marokko
Een bezoek aan Casablanca wordt als negatief ervaren door 56% Belgische toeristen. Duitsers zijn daarentegen meer positief. 79% zijn tevreden na hun bezoek aan de Marokkaanse metropool.
Een onderzoek uitgevoerd door het Observatorium voor Toerisme over klanttevredenheid toont aan dat 72% buitenlandse toeristen tevreden en zelfs zeer tevreden zijn over hun bezoek aan Casablanca.
Ruim 66% buitenlandse toeristen voelt zich veilig in Casablanca. Het stadsvervoer en de culturele activiteiten doen het veel slechter met 12% tevreden toeristen. De openbare infrastructuur haalt een nog slechter resultaat met slechts 8% tevreden bezoekers.
Uit hetzelfde onderzoek blijkt dat 57% buitenlandse toeristen naar Casablanca komen om te ontspannen terwijl 24% er voor de zaken komt. In 2014 bracht het toerisme in Casablanca ruim 7 miljard dirham op. Toeristen besteden gemiddeld 1048 dirham uit in de stad. Het onderzoek werd uitgevoerd op een steekproef van 10.000 mensen.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader