Zoeken

Belgische schoolhoofd aan jongetje: "Jij eindigt met een wapen in je handen"

- België

Geschreven door Laila A.

Rayan’s moeder heeft het er nog steeds moeilijk mee. De directrice van de school van haar zoontje in Brussel vertelde aan de jongen na een gevecht met een ander kind dat hij "met een wapen in zijn handen voor de politie" zou eindigen.

Warda is er zeker van, haar 10-jarig zoontje is het slachtoffer van discriminatie. Het schoolhoofd ging nog verder en vertelde aan de jongen dat "we hier in België zijn en dat de rechters dus de wetten maken".

Volgens La Capitale heeft Warda het schoolhoofd om uitleg gevraagd maar die kreeg ze niet. "Hoe kan men een verband leggen tussen een vechtpartij op een schoolplein en de gruwelijke gebeurtenissen in Frankrijk?", vraagt zij zich af.

Lees meer

Betrapte minnares overleden na val uit raam in Marokko

In Kenitra is de minnares van een leerkracht omgekomen toen ze van drie hoog door het raam viel. De twee waren door het schoolhoofd én eveneens echtgenote van de overspelige man...

Marokkaanse op weg naar Syrië met zoontje aangehouden

Samira Yerou is met haar zoontje in Turkije gearresteerd. De Marokkaanse was op weg naar Syrië waar ze voor de terreurorganisatie Islamitische Staat wilde gaan vechten.

Abdelhamid Abaaoud, de jihadist ’met zijn blikje bier’

De meest gezochte man van België is de Marokkaanse jihadist Abdelhamid Abaaoud. De jongeman had een heel gewone jeugd en radicaliseerde vrij laat.

België: strenge celstraf voor man die zoontje naar Marokko meenam

De rechtbank van Luik in België heeft een 44-jarige Belgische Marokkaan tot 4 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de ’ontvoering’ van zijn zoon.

Ahmed, 8 jaar, beschuldigd van verheerlijking terrorisme

Een 8-jarig kind werd woensdag door de politie in de Franse stad Nice gehoord vanwege "verheerlijking van terrorisme". Ahmed weigerde tijdens een les "Ik ben Charlie" te zeggen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team