Zoeken

Belgische gemeente weigert huwelijk tussen Belgisch-Marokkaanse en imam te erkennen

25 maart 2018 - 20:20 - België

Geschreven door Laila A.

De gemeente Vorst in Brussel weigert het huwelijk van een Belgisch Marokkaanse vrouw en de imam van de El Hamidine moskee te erkennen.

De imam van Algerijnse afkomst verblijft namelijk illegaal in België waar hij met een toeristisch visum aankwam. Dat stelt schepen Mariam El Hamidine.

Volgens lokale media heeft de procureur des konings het huwelijk, dat in Algerije was gesloten, goedgekeurd. Het koppel kreeg een maand geleden een baby maar de vader mag zijn kind niet erkennen.

Lees meer

Spanje zet Marokkaanse imam uit na radicale preken

Een Marokkaanse imam die in het noorden van Spanje werkte is naar Marokko uitgezet. Dat meldden Spaanse politiebronnen woensdag.

Imam Bilzen en gezin bij zwaar verkeersongeval betrokken op weg naar Marokko

De imam van Bilzen in België is dinsdag samen met zijn vrouw en zes kinderen bij een zwaar ongeval betrokken geraakt in Spanje.

100.000 euro ingezameld voor van terrorisme verdachte imam Tarik Chadlioui

Tarik Chadlioui, Belgische prediker van Marokkaanse afkomst, wordt in een Spaanse gevangenis vastgehouden. Om hem te helpen werd 100.400 euro ingezameld.

Belgisch Marokkaanse vrouw door ex-man vermoord in Rabat

De politie heeft vrijdagavond in Rabat een man gearresteerd voor de moord op zijn Belgisch Marokkaanse vrouw.

Belgisch-Marokkaanse Mustafa Iken jaar na spectaculaire ontsnapping gearresteerd

Iets minder dan een jaar geleden ontsnapte de Belgisch Marokkaanse Mustafa Iken op spectaculaire wijze uit de gevangenis van Lantin in België, waar hij sinds 2009 vastzat. Hij...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team