26 oktober 2019 - 12:00 - Wereld
België heeft aan 220 Marokkaanse studenten een studiebeurs toegekend voor het academisch jaar 2020-2021. Dat gebeurde via de Academie voor onderzoek en hoger onderwijs ARES.
De studiebeurzen worden door de Federatie Wallonië Brussel gefinancierd en werden aan Marokkaanse studenten toegekend om hun vaardigheden te verdiepen in thema’s die verband houden met de ontwikkeling.
Alle begunstigden zullen in onderwijsinstellingen van de Academie voor onderzoek en hoger onderwijs ARES in België mogen gaan studeren.
De toegekende beurzen omvatten 150 beurzen voor specialisatiemasters voor een periode van één jaar en 70 studiebeurzen voor een specialisatiestage van 4 tot 6 maanden.
De ARES-beurs houdt rekening met de gekozen opleiding, reis- en verblijfskosten, verzekeringskosten en reiskosten met betrekking tot de interuniversitaire opleiding.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Sofian Kiyine opnieuw bij spectaculair ongeval betrokken
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie