23 juli 2024 - 15:30 - Marokko
De gerechtelijke politie heeft Mohamed Moutazakki gearresteerd op verdenking van bezit en handel in cocaïne. De arrestatie vond plaats in een villa aan de Rooseveltlaan in Casablanca, waar Metzki de conciërgewoning huurde.
De politie kwam de verdachte op het spoor door een van zijn afnemers te volgen. Bij zijn arrestatie had Moutazakki meer dan 20 pakjes cocaïne in zijn bezit. Ook twee andere verdachten werden aangehouden.
Lees ook: Grote cocaïnevangst in haven Tanger Med
Zaterdag werd Mohamed Moutazakki voorgeleid aan de officier van justitie bij de strafrechter in Ain Sebaa. Hij wordt beschuldigd van het gebruik van harddrugs, bemiddeling bij cocaïnehandel en het faciliteren van drugsgebruik. De officier van justitie heeft Moutazakki en de andere verdachten in voorlopige hechtenis genomen. Hun proces ging maandag van start.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor