Zoeken

Bejaarde Marokkaan in Frankrijk opgepakt voor drugssmokkel

- Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een 69-jarige Marokkaanse man is door de Franse politie gearresteerd voor drugssmokkel. De man werd al een tijdje in het oog gehouden.

Volgens La Dépêche hadden de vele reizen van de man naar Marokko argwaan gewekt bij de politie. De man werd op de terugweg van één van deze trips in de regio van Cornebarrieu tegengehouden.

In de auto van de zestiger werd 151 kilo cannabis gevonden. De drugs was netjes verpakt en in meerdere verborgen ruimtes van het voertuig verstopt.

De verdachte vertelde tijdens zijn verhoor dat hij niet wist dat er drug in zijn auto was. Hij overtuigde echter niet en werd in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor internationale drugssmokkel.

Lees meer

Marokkaan in Frankrijk wil dochter verdedigen en wordt vermoord

Een 44-jarige Marokkaan is afgelopen weekend in de regio van Parijs door een jongeman vermoord die zijn tienerdochter al lange tijd lastigviel.

Verdachten opgepakt met "drugsvoorraad voor Ramadan" in Frankrijk

Drie verdachten van 21, 24 en 27 jaar werden begin deze week voor de rechter in het Franse Toulouse geleid voor drugssmokkel. De drie hadden voor de Ramadan "een drugsvoorraad...

Marokkaan met 26 kilo goud opgepakt in Melilla

De Guardia civil heeft in samenwerking met de Spaanse belastingdienst een opmerkelijke vondst gedaan in de auto van een Marokkaan in de haven van Melilla : 26 kilo 18 karaat goud.

Franse vrouwen op luchthaven Marrakech gearresteerd

Twee Franse vrouwen zijn afgelopen zondag door de veiligheidsdiensten op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor internationale drugssmokkel.

Twee Fransen opgepakt in het noorden van Marokko

De politie heeft zaterdagavond in de haven Tanger Med twee Fransmannen gearresteerd voor internationale drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team