6 februari 2025 - 19:40 - Sport
Badr Hari, die zondag werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen omdat hij zijn ex-vrouw in Amsterdam zou hebben mishandeld, is woensdag weer vrijgelaten.
De kickbokser werd gearresteerd nadat hij zijn ex-vrouw, de moeder van zijn vijf kinderen, bij haar thuis zou hebben aangevallen. Getuigen zouden de scène hebben gefilmd. Zijn arrestatie volgde op een klacht van de ex-vrouw, die eerder al het slachtoffer zou zijn geweest van huiselijk geweld.
Lees ook: Badr Hari cel in voor mishandeling ex-vrouw
Na in voorlopige bewaring te zijn geplaatst, werd hij woensdag voorgeleid aan de onderzoeksrechter, die zijn vrijlating onder voorwaarden beval, terwijl het openbaar ministerie zijn aanhouding had geëist. Een "zorgvuldig overwogen" beslissing volgens de advocaat van Badr Hari.
Het is niet de eerste keer dat de Marokkaans-Nederlandse kickbokser wordt vervolgd voor mishandeling. Badr Hari werd eerder veroordeeld voor het aanvallen van zakenman Koen Everink tijdens het Sensation White evenement in de Amsterdam Arena. Hij zou ook betrokken zijn geweest bij een vechtpartij in een Amsterdamse discotheek.
Lees ook: Badr Hari in Amsterdam gearresteerd voor mishandeling
De kickbokser werd vrijgesproken van de vermeende mishandeling van zijn ex-partner. Deze laatste had een sms gestuurd naar een vriend waarin ze liet weten dat "Badr heeft huisgehouden. Hij is doorgeslagen. Ik zit onder de blauwe plekken. Het duurt wel weer even voordat ik in bikini kan. Ik heb een hersenschudding en het huis is een ravage." De recente vrijlating van Hari betekent niet dat de zaak is afgesloten. Het onderzoek loopt nog en hij kan later alsnog worden vervolgd.
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?