Badou Zaki nieuwe coach Ittihad Tanger
Ittihad Tanger heeft een nieuwe trainer. De club heeft de voormalige bondscoach van Marokko Badou Zaki voor twee seizoenen aangeworven.
4 april 2018 - 17:50 - Sport
Badou Zaki is de nieuwe coach van USM Alger. De voormalige bondscoach van Marokko tekende voor één seizoen met de Algerijnse club.
Volgens persagentschap EFE werd het contract dinsdag in Casablanca ondertekend. Badou Zaki wordt eind deze maand in Algiers verwacht om Miloud Hamdi te vervangen.
De 59-jarige voormalige Marokkaanse international was bondscoach van Marokko tussen 2002 en 2005 en 2014 en 2016. Hij speelde ook korte tijd in Mallorca.
Badou Zaki kent het Algerijns kampioenschap goed. Hij trainde er eerder al Chabab Belouizdad met wie hij de beker won.
Lees meer
Ittihad Tanger heeft een nieuwe trainer. De club heeft de voormalige bondscoach van Marokko Badou Zaki voor twee seizoenen aangeworven.
JS Kabylie heeft op het laatste moment besloten om Badou Zaki toch niet als coach aan te werven. De directie van de Algerijnse club zou reeds een andere coach hebben gekozen.
Rachid Taoussi, die onlangs door Berkane werd ontslagen, is de nieuwe coach van de Algerijnse club Chabab Belouizdad.
Nieuwe uitdaging voor de voormalige bondscoach van Marokko. Badou Zaki gaat de club Difaa El Jadida coachen.
Badou Zaki is de nieuwe coach van Jeunesse Sportive de Kabylie (JSK). De Marokkaan heeft een contract van 18 maanden met de Algerijnse club gesloten.