30 december 2023 - 22:00 - Sport
Azeddine Ounahi heeft de eindejaarsperiode benut om samen met zijn moeder de kleine bedevaart of Umrah te verrichten in Saoedi-Arabië.
Foto’s en video’s van Ounahi in de traditionele ’Al Ihram’-kleding werden op sociale media gedeeld, wat veel positieve reacties uitlokte. Veel volgers prezen zijn keuze voor de spirituele reis en wensten hem succes voor de Afrika Cup die in januari in Ivoorkust van start gaat.
Lees ook: Afrika Cup 2024: selectie Marokko bekend, verrassingen en teleurstellingen
Ondertussen doen er geruchten de ronde over Ounahi’s toekomst bij Olympique Marseille. Volgens berichten in de Franse media heeft de club een interessant bod ontvangen voor een mogelijke transfer van de Marokkaanse international tijdens de wintertransferperiode. Hoewel er nog niets concreet is bevestigd, wordt de mogelijkheid van Ounahi’s vertrek niet uitgesloten.
Lees ook: Azzedine Ounahi krijgt harde kritiek
Enkele dagen geleden werd al bekend dat de Marokkaanse voetballers Zakaria Aboukhlal en Noussair Mazraoui er ook voor hadden gekozen samen de Omra in Saoedi-Arabië te verrichten tijdens de eindejaarsfeesten.
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug