Zoeken

Auto op weg naar Marokko 400 kilo te zwaar beladen (foto)

20 augustus 2017 - 15:10 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

In Frankrijk heeft de politie een Marokkaan aangehouden die zijn auto veel te zwaar had beladen. De man werd woensdag op de snelweg van Valence staande gehouden.

De auto, een Renault Laguna, woog 400 kilo meer dan toegestaan. De bestuurder kreeg een boete van 135 euro en moest een deel van zijn lading achterlaten om zijn weg naar Marokko te mogen vervolgen.

Lees meer

Kind uit Nador komt om bij zwaar verkeersongeval in Italië

Een 11-jarig Marokkaans jongetje is zondagavond bij een zwaar verkeersongeval in het Italiaanse Ferrada di Moconesi bij Genua omgekomen.

8 kilo cocaïne gevonden in bagage Ghanese man op luchthaven Casablanca

Een Ghanese man is maandag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.

Busje op weg naar Marokko 9 ton te zwaar beladen (foto)

De Franse politie heeft op de A9 snelweg in Sète een overbeladen minibusje op weg naar Marokko onderschept.

Zeven doden bij zwaar verkeersongeval in Settat

Zeven mensen zijn zondag bij een zwaar verkeersongeval tussen Settat en El Borouj omgekomen.

Dode en tientallen gewonden bij zwaar ongeval in Salé

Bij een zwaar verkeersongeval tussen een openbaar vervoer bus en twee auto’s in het Marokkaanse Salé zijn één dode en tientallen gewonden gevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team