22 februari 2023 - 08:00 - Marokko
De politie in Fnideq heeft op maandag een man gearresteerd wegens verheerlijking van het terrorisme en geweld tegen zijn ouders.
De verdachte, die volgens onderzoek een aanhanger is van extremistische en gewelddadige ideologieën, werd gearresteerd in een verlaten huis in de wijk Sidi Boughaba. Bij de huiszoeking werden een groot zwaard, twee messen, een masker en handgeschreven teksten die terrorisme verheerlijken en aanzetten tot geweld, in beslag genomen door de politie.
Lees ook: Marokko: meer details bekend over terreurcel Fnideq
De 34-jarige verdachte werd overgedragen aan de antiterrorisme politie (BCIJ), dat onder de bevoegdheid valt van de inlichtingendienst DGST, op bevel van het parket belast met terrorismezaken. Er loopt een onderzoek om te bepalen of de dertiger alleen handelde of dat hij medeplichtigen heeft met wie hij van plan was aanslagen te plegen.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering