17 augustus 2024 - 22:40 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft een man gearresteerd die door een buitenlandse toeriste werd beschuldigd van intimidatie. De vrouw had een video online geplaatst waarin ze toonde hoe de man haar lastigviel ze terwijl foto’s maakte tijdens een bezoek aan Chefchaouen in mei 2023.
Technisch onderzoek wees uit dat de video al in mei 2023 was opgenomen en verspreid. Op dat moment verbleef de toeriste in Marokko, maar ze had geen aangifte gedaan bij de politie over het incident.
Lees ook: Toeriste in Chefchaouen geschokt door straatintimidatie vanwege outfit (video)
Na de publicatie van de video startte de politie een onderzoek. De verdachte werd vrijdagmorgen opgepakt in een landelijk gebied nabij Chefchaouen. Volgens het voorlopige onderzoek lijdt de man aan psychische problemen.
Lees ook: Nador onder vuur na TikTok over intimidatie toeristes (video)
De politie meldt dat de verdachte in het verleden meerdere keren is opgenomen in een psychiatrische instelling. Hij wordt nu volgens de instructies van het Openbaar Ministerie verder behandeld.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht